Mondi Polska - Oferty Pracy

Magazynier bez znajomości j. niemieckiego | Grettstadt (okolice Schweinfurtu) | 1350 – 1550€ brutto/miesiąc + 7€ netto/dzień + premie!

Data wygaśnięcia: 2020-01-09
Liczba wakatów: 4
Regiony: Niemcy Grettstadt – okolice Schweinfurtu

Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Magazynier bez znajomości j.niemieckiego

Miejscowość: Grettstadt – okolice Schweinfurtu

Stawka: 1350 – 1550€ brutto/miesiąc + 7€ netto/dzień + premie!

Oczekiwania:

Opis stanowiska:

Oferujemy:

 Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/