Mondi Polska - Oferty Pracy

Operator maszyn | Ronneburg (okolice Gera)| 1600 – 1770€ netto/miesiąc + zapewniona kwatera

Data wygaśnięcia: 24-12-2021
Liczba wakatów: 1
Regiony: Niemcy Ronneburg (okolice Gera)

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator maszyn

Miejscowość: Ronneburg (okolice Gera)

Stawka: 1600–1770€ netto/miesiąc + zapewniona kwatera

Oczekiwania:

Opis stanowiska:

Oferujemy:

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/